O firmě

něco málo z historie i součastnosti naší společnosti

Historie

Společnost Feromont cz s.r.o. vznikla v roce 2007 ze základů vybudované fyzickou osobou Luboš Tydlitát - FEROMONT, který podniká od roku 1992. Nejdříve byla hlavní činnost podnikání - kovovýroba. Postupem času jak přibývaly zakázky, tak se rozšířilo podnikání o obor truhlářství. Díky bohaté zkušenosti od tradičních truhlářů skloubené s novými technologiemi a materiály, můžeme zákazníkům nabídnout kvalitní a moderní výrobky.

Současnost

V současné době nabízíme zákazníkovi široký výběr námi nabízených dřevěných výrobků, které začínají přes nová eurookna a dveře, historická okna, interiérové dveře včetně zárubní, garážová vrata, ploty, vestavěný nábytek. 

Postupem času jsme rozšířily naší produktovou řadu o skleněné stavební prvky jako jsou např. lakované skleněné obklady, celoskleněné dveře, přístřešky před vstupy a zábradlí, skla před krby, zástěny do sprchových koutů.

Kvalita a individuální přístup

vždy se snažíme dodržovat kvalitu našich výrobků včetně montáží a individuální přístup ke každé zakázce.

Na koho se obrátit?

Luboš Tydlitát ml.

vedoucí výroby

mobil: +420 603 531 664

Pokud potřebujete poradit z oboru dřevo , jak s návrhem, výrobou tak i montáží, neváhejte mě kontaktovat

Jana Tydlitátová

účetní / jednatelka

mobil: +420 739 296 305


Feromont cz s.r.o., Pohořice 5, 411 19 Martiněves,  Copyright © 2000–2022
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky