truhlářství

eurookna IV 68 a 78, interiérové a vstupní dveře, historická okna, kuchyně, zakázkový nábytek, vestavěné skříně, altány, pergoly, zastřešení

dřevěná eurookna a dveře

Vyrábíme dřevěná eurookna v provedení IV68 a 78, vstupní dveře, HS portály.

historická okna a dveře

Vyrábíme repliky špaletových a jednoduchých oken a dveří dle požadavků památkové péče. Splupracujeme s kováři pro doplnění kovářských částí.

kuchyně, zakázkový nábytek

Nabízíme nábytek vyráběný na míru dle Vašeho zadání nebo návrhu architekta. Různými kombinacemi materiálů lze docílit Vašich představ jak v designovém provedení, tak v cenové hladině.

interiérové dveře

Vyrábíme vnitřní dveře dřevěné masivní, dýhované nebo lakované do krycích odstínů. Vše se jedná o zakázkové provedení, dle specifikace zákazníka. V případě požadavků, zajistíme atesty na protipožární atypické dveře.

zahradní stavby

altány, pergoly, zastřešení parkovacích ploch

Dřevěná eurookna a dveře

profily IV68 a 78, interiérové a vstupní dveře, HS portály 

Doplňky

- v případě požadavků zákazníka dodáváme i vnitřní postformingové nebo dýhované parapety a venkovní hlinové parapety v odstínech bronz, stříbrné nebo bílé.

- k našim oknům Vám můžeme nabídnou interiérovou stínící techniku a sítě proti hmyzu od českého výrobce ROLUX, dále venkovní rolety nebo žaluzie od výrobce ALMMA.

Nabízíme Vám výrobu včetně odborné montáže kvalitních českých eurooken dle současných požadavků. Díky malosériové výrobě dokážeme hlídat kvalitu námi vyráběných oken.

Materiál:

- standardní provedení je z lepených napojovaných nebo fixních hranolů borovice případně meranti, dub nebo modřín. 

Povrchová úprava:

Nejdůležitější část výroby je právě povrchová úprava, která zajistí estetický vzhled a dlouhou životnost oken a dveří.

Dlouhodobě používáme prověřený systém povrchové ochrany lazura a krycích barev od německého výrobce barev Remmers.

Dále nabízíme možnost povrchové úpravy olejováním zn. PNZ nebo OSMO.

Kování

- celoobvodové kování pro pohodlné otevírání, sklápění, spárové větrání či posuvné provedení je od rakouské společnosti MACO. Nabízí nepřeberné množství různých variant provedení, moderní systém prahů pro posuvné HS portály z kompozitů pro minimální přenos tepelné vodivosti.

Zasklení

Pro zasklení používáne izolační dvojskla nebo trojskla v různých složení (bezpečností, antireflexní, zvukově izolační aj.). Nabízená skla nám dodávají společnosti AGC Processing nebo Izoglass spol. s r.o.

Historická okna, dveře a vrata

vyrábíme a montuje repliky dle původního provedení

Dle požadavků můžeme použít pouze tradiční výrobu, nebo dokážeme zakomponovat novodobé materiály pro zlepšení kvality tepelně a zvukově izolační, kování pro snadnější obsluhu otevírání a pod.

Můžeme nabídnout repliky mosazného kování, kovářských prvků, závěsů a uzavírání dle původního provedení.

Na přání použijeme vhodné nátěrové hmoty, dřeviny, zasklení, kování aj. doplňky včetně vnitřních parapetů a dřevěného obložení.

realizace truhlářství

Feromont cz s.r.o., Pohořice 5, 411 19 Martiněves,  Copyright © 2000–2022
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky