schodiště - zábradlí

dřevo + sklo

Zaměříme, navrhneme, vyrobíme a namontujeme schodiště dle Vašich představ.

Tradiční materiály jako jsou dřevo kombinujeme se skleněnými prvky (pochozí podesty, celoskleněné zábradlí). Dále umožňujeme sjednotit vybavení interiéru se schodištěm ve stejném provedení (interiérové dveře a zárubně, nábytek, okna a dveře).

Nabízíme dřeviny pro výrobu schodišť, které jsou dnes dostupné na našem trhu. Nejčastěji se jedná o buk, dub, jasan, borovice, modřín, hevea. 

Povrchovou úpravu dřevěných prvků provádíme dvousložkovými parketovými laky případně tvrdovoskovými oleji. Na přání lze použít mořidla v široké škále odstínů.

Snažíme se využívat současné materiály, které jsou na trhu včetně možnosti zakombinovat do schodiště LED osvětlení.

ocelová skrytá konstrukce s dřevěným obkladem

ocelové schodiště s dřevěnými nášlapy

dřevěné schodiště

Tradiční schodiště nachází své postavení i v dnešních moderních stavbách. Dřevěné schodiště lze různě kombinovat s ocelovými nebo skleněnými prvky, barevně zvýraznit.

celoskleněné zábradlí

Novým trendem ve stavebnictví je doplňování tradičních materiálů o prvky skla. Díky moderním procesům ve výrobě lze v dnešní době nabídnout širokou škálu provedení (bezpečnostní, barevné, neprůhledné, s potickém či pískováním)

ocelové zábradlí s dřevěným madlem

Patří ke standardním zábradlím. Tento typ zábradlí můžeme doplnit různými materiály výplní. Ať už se jedná o sklo, dřevo, tahokov nebo lanka. 

zábradlí s lanky a dřevěným madlem

Ocelová či nerezová lanka lze kombinovat jak s dřevěným, tak s ocelovým zábradlím. Lanka lze upevňovat vodorovným i svislým směrem. Vždy záleží na individuálnímk řešení dle zadání zákázníka.

Feromont cz s.r.o., Pohořice 5, 411 19 Martiněves,  Copyright © 2000–2022
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky